Rota Mühendislik

Müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak hedefimizdir.

Üye Ol veya Giriş Yap

İncirköy Kalorifer Kazan Dairesi

Beykoz İncirköy Kalorifer Kazan Dairesi Kazan Dairesi proje ve uygulama işlerinizde ROTA Mühendislik ile güvenli kazan dairelerine sahip olun. Uzman kadromuz, geniş referans yelpazemiz ile güvenle işlerinizi bize yaptırabilirsiniz. Rota Mühendislik tesisat işlerinde hizmetinizde.

Merkezi Isıtma, Kalorifer, Kazan dairesi projesi, uygulama ilerinizde ROTA Mühendislik gerek İncirköy gerekse İstanbul'un tüm bölgelerinde ve proje büyüklüklerine göre diğer illerde hizmet vermektedir. Her türlü sorularınız için bizi arayınız.
İncirköy Merkezi Isıtma Kazan Dairesi
İncirköy Kalorifer Kazan Dairesi

Kalorifer Kazan Dairesi
Katı,sıvı veya gaz türünde bir yakıtın yakılması suretiyle enerji elde edilmesi ve bu enerjinin değişik amaçlarla verimli kullanıma sunulması, ancak doğru tasarımlarla mümkündür.
Tesisat tasarımında enerjinin kaynağı durumundaki kazanların doğru yerleşimlerinin yapılması gerek kullanım,gerekse güvenlik açısından sorunsuz işletimi getirecektir.
Merkezi ısıtma sistemlerinde, kazana geri dönüş su sıcaklığı ile dış hava sıcaklık kontrolünü yaparak sistem ekonomisi sağlayacak sistemlerin seçilmesi gerekir.

Merkezi Isıtma Sistemi Nedir?
Bir ısı santralında hazırlanan sıcak akışkanın istenilen ortama taşınması ile bu ortamların ısıtılması yöntemine merkezi ısıtma denmektedir.

Sıcak Sulu Isıtma Sistemleri
Bir sıcak su sistemi genel olarak sıcak su kazanı, su taşıyıcı borular, ısıtıcı elemanlar, sirkülasyon pompası,genleşme kabı, otomatik kontrol cihazları ve çeşitli donatım ve ara parçalarından oluşur.
Sıcak su kazanında üretilen sıcak su borularla ısıtılacak hacimlere yerleştirilmiş Radyatör, konvektör, sıcak hava apareyi gibi ısıtıcı elemanlara taşınır. Burada soğuyarak ısısını oda hacmine bırakan sıcak su, kazana geri döner.

Kazan Daireleri
Seçilen kazan tipi, tesisat elemanları ve diğer yardımcı donanımlara göre uygun boyutlarda kazan daireleri tasarlanmalıdır.
Bir kazan dairesinde aşağıdaki elemanların yer alması gerekir.

Bölge: Beykoz Kalorifer Kazan Dairesi

Beykoz Elektrikçi Ustası Talep Formu

İsim:

Email:

Telefon:

Adres:

Talep Detay:

Güvenlik Kodunu Giriniz:

  Kodu Değiştir

Beykoz Kalorifer Kazan Dairesi aşağıdaki mahallelerde de hizmetinizde

Acarlar Akbaba Alibahadır Anadolu Hisarı Anadolu Kavağı Anadolufeneri Baklacı Bozhane Cumhuriyet Çamlıbahçe Çengeldere Çiftlik Çiğdem Çubuklu Dereseki Elmalı Fatih Göksu Göllü Görele Göztepe Gümüşsuyu İncirköy İshaklı Kanlıca Kavacık Kaynarca Kılıçlı Mahmutşevketpaşa Merkez Ortaçeşme Örnekköy Öyümce Paşabahçe Paşamandıra Polonez Poyraz Riva Rüzgarlıbahçe Soğuksu Tokatköy Yalıköy Yavuz Selim Yeni Mahalle Zerzavatçı

Kalorifer Kazan Dairesi

0533 563 44 23