Rota Mühendislik

Müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak hedefimizdir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Beyoğlu Fancoil Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Beyoğlu Fancoil Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Fancoil ısıtma ve soğutma sistemleri proje, uygulama işlerinizde ROTA Mühendislik hizmetinizde. Fancoil ısıtma ve soğutma sistemleriyle tek bir tesisat ile yazın serin mekanlar, kışın sıcak mekanlarınız olsun. Hemen arayın ayrıntılı görüşelim.

Beyoğlu Fan Coil Isıtma, Soğutma sistemleri proje ve uygulama işlerinizde ROTA Mühendislik sizlere en iyi çözümleri sunar. Bizimle irtibata geçerek yaptırmayı düşündüğünüz işleriniz hakkında fikir alabilir, fiyat teklifimizi isteyebilirsiniz.

Fancoil Isıtma ve Soğutma Sistemleri
Fan Coil Sistemleri, Otel, ofis, mağaza, restoran, apartman dairesi, müstakil bina gibi ticari, sosyal yapılarda ve konutlarda hava şartlandırmada bütün gereksinimlere cevap verir. Üstün performans ve işlevsellikle ısıtma, soğutma ve havalandırmada ekonomik, güvenli ve pratiktir.
Yüksek teknolojinin sağladığı üstünlüklerle dekoratif yaklaşımın özgün estetiğini benzersiz bir biçimde birleştiriyor. Fan Coil’ler, farklı çizgileri ile her ortama bir mobilya şıklığı ile uyum sağlarlar.
Her geçen gün daha fazla sayıda bina renovasyona girdiğinden, tüm HVAC sisteminin değiştirilmesine gerek kalmaksızın belirli bir alanda yüksek iç ortam havası kalitesinin verimli ve düşük maliyetli bir şekilde sağlanması ihtiyacı, fan coil teknolojisini avantajlı bir çözüm haline getirmektedir.
Fan Coil Sistemleri, güvenilir şekilde mükemmel konfor seviyeleri sunan gelişmiş kontrollere sahip, estetik olarak cezbedici fan coil ünitelerinden oluşan bir ürün gamına sahiptir. Gelişmiş DC fan motorlarının yükseltilen serisinin kullanılmasıyla, esnekliğin yanı sıra çok düşük çalışma sesi seviyeleri elde edilebilmektedir.
Fan-coil üniteler;


Otomatik kontrol açısından fan-coil üniteler iki borulu ısıtma, iki borulu soğutma, iki borulu ısıtma/soğutma ve dört borulu ısıtma/soğutma olarak genellenebilir; iki konumlu (on-off) veya oransal olarak kontrol edilirler.

Kategori: Fancoil Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Beyoğlu Elektrikçi Ustası Talep Formu

İsim:

Email:

Telefon:

Adres:

Talep Detay:

Güvenlik Kodunu Giriniz:

  Kodu Değiştir

Beyoğlu Fancoil Isıtma Ve Soğutma Sistemleri aşağıdaki mahallelerde de hizmetinizde

Arap Cami Asmalı Mescit Bedrettin Bereketzade Bostan Bülbül Camiikebir Cihangir Çatma Mescit Çukur Emekyemez Evliya Çelebi Fetihtepe Firuzağa Gümüşsuyu Hacıahmet Hacımimi Halıcıoğlu Hüseyinağa İstiklal Kadı Mehmet Kalyoncu Kulluğu Kamer Hatun Kaptanpaşa Katip Mustafa Çelebi Keçeci Piri Kemankeş Karamustafa Paşa Kılıçali Paşa Kocatepe Kulaksız Kuloğlu Küçük Piyale Müeyyedzade Ömer Avni Örnektepe Piri Paşa Piyalepaşa Pürtelaş Hasan Efendi Sururi Mehmet Efendi Sütlüce Şahkulu Şehit Muhtar Tomtom Yahya Kahya Yenişehir

Fancoil Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

0533 563 44 23